Ez az oldal egy kis baráti közösség számára van fenntartva

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

1. fejezet

Go down 
SzerzőÜzenet
Daniel McKnight
Admin

Hozzászólások száma : 19

TémanyitásTárgy: 1. fejezet   Szomb. 21 Ápr. 2018 - 14:45

Amerikai Egyesült Államok
Ohio állam, Clark megye
Dalelry
> 2073 szeptember 1; Péntek

Egy 40 éves férfi ült az étkezőasztalnál és egy fehér bögréből kortyolgatta kedvenc teáját, melynél jobbat felesége vagy bárki más nem is tudna csinálni. Kezében újságot tartott és azt olvasta.
A cikk arról írt, hogy a régóta nem mutatkozott Arachno X egyik rajongója, aki a hálószövő nyomdokaiba lépett, újból felbukkant és megakadályozott egy bolti rablást, de megsebesült. A férfi a fejét rázta.
"Soha nem értettem, mire jó ez az ilyen túlságosan is vakmerő tizenéveseknek." mondta. "Amikor Arachno voltam, sosem helyeztem a felelőtlenséget és a túlzott kalandvágyat más elé, vagy a személyes biztonságom elé."
Mögüle egy nő köhintése hallatszott figyelemfelkeltően. Megfordult. Jennifer állt mögötte karbatett kezekkel.
"Akkor hogy is volt az, mikor nem akartál lejönni Udaar zászlóshajójáról? Hét évig nélküled voltam. És a fiunk apa nélkül."
Daniel átölelte feleségét.
"Utólag visszanézve, talán hallgathattam volna rátok. De tudod jól milyen az, ha a pillanat heve elragadja az embert. És mint tudod, személyesebb ok is állt mögötte."
Jennifer sóhajtott. Annyi év eltelt és még mindig ez. Édesapjának halála nem Daniel lelkén szárad, hanem Fekete Arachno-én. Csakhogy ezt férje nem is akarja megérteni.
"Nézd Jennifer. Ismerem már az embereket annyira mint Ziffer ügynök. Tudom hogy zavar téged, amiért még mindig ezen a témán vagyok... de... egyszerűen nem tudom magam túltenni rajta. Borzalmas volt látni ahogy apád halálrarémülten tekint rám, én pedig ellenkezni akartam, de nem voltam ura a saját testemnek."
Jennifer megérintette férje arcát, majd ránézett egy kis mosollyal.
"A mai egy különleges nap. Tripla születésnap mint tudod. Ezenfelül, Zane is 17 éves mint mi akkor régen." mondta az utóbbit egy kicsit csendesebben.
"Megértem az aggályaidat, de őhozzá biztos nem tapadt egy szimbióta sem. És ahogy te, én magam is figyeltem őt. Nincs különleges képessége, és ez egy tökéletes lépés, hogy nyugodt élete legyen."
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://privatefrpg.hungarianforum.com

1. fejezet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» SAO extra fejezetek
» II/4. fejezet: A második csapás